Jump to content

Diskutim:Lugina e Valbonës

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Lugina e Valbonës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Rreziku nga HEC-et[Redakto nëpërmjet kodit]

Rreziku nga HEC-et eshte opinion i pa koraboruar me fakte dhe referenca. Toni78 (diskutimet) 23 dhjetor 2017 18:05 (CET)[përgjigjuni]

Nxjeri në pah ato faktet dhe referncat dhe nuk do refuzohet fshirja yte.Gjith shqiptaret kan njohuri per kete ceshje. --Tiimiii (diskutimet) 23 dhjetor 2017 19:19 (CET)[përgjigjuni]
Pajtohem me përdoruesin më sipër. Silli referencat--Udha (diskutimet) 23 dhjetor 2017 19:26 (CET)[përgjigjuni]
Materialet pa referenca mund te fshihen nga Wikipedia dhe veprimi i Toni78 eshte parimisht i drejte. Nuk i takon atij qe fshin nje pjese te tekstit te sjelle referenca per ate qe fshiu se nuk ka kuptim, ai qe shton tekst duhet te shtoje referenca. --Olsi (diskutimet) 23 dhjetor 2017 19:30 (CET)[përgjigjuni]

Nuk mund te behen deklarate patetike ne artikuj pa referenca. “Te gjithe shqiptaret e dine” nuk eshte reference. Edhe une jam shqiptar dhe e nuk e di kete ae shkruhet ketu, si rrjedhoje jo te gjithe shqiptaret e dine. Ku thuhet zyrtarisht qe do te ndertohen 14 hidrocentrale? Kush eshte ky burim i sakte informacioni? Ku thuhet qe po demtohet mjedisi? A ka ndonje deklarate apo veprim administrativ nga autoritetet kompetente per kete ceshtje? Pastaj detyrimi i proves nuk me takon mua, por atij qe ben deklaraten, dmth shkrimin. Toni78 (diskutimet) 23 dhjetor 2017 23:34 (CET)[përgjigjuni]