Diskutim:Mbreti Zogu I

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Mbreti Zogu I. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Reth rikthimit[Redakto nëpërmjet kodit]

Versioni nga Irvi ([1]) u rikthye sepse prishte punen e bere me para, si per wikiformatin si dhe të dhënat e mëparshme. E rendesishme te nenvizohet qe kur vendosen te dhena ato duan burimin e informacionit (referencat). --  eagleal  24 Tetor 2009 14:27 (CEST)