Diskutim:Naruto Uzumaki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Naruto Uzumaki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Si mos priton dikush, ta permisojne, sidomos fillimin. --Proud To Be Albanian diskuto°) 28 Janar 2009 04:30 (CET)


Ne asnje wikipedi tjeter nuk lejohet shkrimi per karaktere te filmave te animuar vetem ne ate shqipe. Duhet te shkruhet per filmin ne pergjithesi e jo per nje karakter. Per kete duhet te sherbej nje enciklopedi tjeter (p.sh. gjermanisht esht narutopedia.de) --Freekk 21 Nov. 2009 16:36 (CET)