Diskutim:Nitrati

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Nitrati. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Titulli i një artikulli në Vikipedia por edhe në secilën enciklopedi serioze duhet të jetë në njejësin e shquar ,,Nitrati,, ose në shumësin e shquar ,,Nitratet,, kurrsesi jo në shumësin e pashquar ,,Nitrate,, prandaj ktheje artikullin tim siç e kam shkruajtur unë sepse ke shtuar disa pasaktësi dhe e ke dëmtuar artikullin.--Armend 14 Gusht 2009 22:54 (CEST)

1. Po për titullin e prisja një këshillë tënden pasi edhe un nuk isha i bindur se cili titull duhet të jet. Po them më mirë të jet Nitrati pasi që është emër.
2. PASAKTËSI. Të lutem më trego çka është pasaktësi tek ky artikull aktual.--Liridon 14 Gusht 2009 23:36 (CEST)

Start a discussion about Nitrati

Nis një diskutim