Diskutim:Paktet e Tiranës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Paktet e Tiranës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Me kete emer njihen ne Gjermani apo edhe ne Shqiperi? Se ketej nga Shqiperia i degjoj per here te pare me kete emertim. (Edvini 13 shkurt 2012 17:22 (CET)) Skam cte bej se ta kane fshehur kete te vertete! mendoj qe Enver Hoxha i quante pazaret e Zogut!!! kurse ne gazetari jane qujtur si marrveshje ! Por ne fakt jan pakte sepse jane nenshkruar nga te dy palet!--92.60.16.209 13 shkurt 2012 17:26 (CET) ja nje perkufizim i pasaskte http://lajme.dervina.com/archive/5827-3648:109/Marreveshja-antikombetare-e-Ahmet-Zogut.htm ose shihe ketu nje qendrim te nje anshmem http://www.gazeta-shqip.com/ndryshe/d002e89f85d05580c310864a4381c4d8.html