Diskutim:Parku Kombëtar i Lurës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Parku Kombëtar i Lurës. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

interwiki-Links[Redakto nëpërmjet kodit]

Hello,
the correct interwiki-Links of this article should be as follows:

[[de:Nationalpark Lura]]
[[en:Lura Mountain]]
[[es:Monte Lura]]
[[nl:Nationaal Park Lurë]]

Please insert them and delete the wrong ones. -- Perrak 16 qershor 2011 01:09 (CEST)

Yes check.svg U bë! --Olsi (Diskuto) 16 qershor 2011 10:06 (CEST)
Many Thanks! Vielen Dank! -- Perrak 20 qershor 2011 18:37 (CEST)
logo e WW Ky artikull është pjesë e Wiki Weekend 2016 në Tiranë, e cila ka për qëllim të mbledhë Wikipedianët shqipfolës në të njejtin vend dhe të gjithë bashkë nëpërmjet diskutimeve, prezantimeve dhe puntorive të ndihmojmë në krijimin dhe mirëmbajtjen e përmbajtjes në Wikipedia-s. Nëse doni të jeni pjesë në këtë projekt, mund të redaktoni këtë artikull, ose të lexoni diçka më shumë në faqen e projektit, ku ndër të tjera, mund të bashkoheni me ekipin e projektit dhe/ose për të dhënë kontributin tuaj në faqen e diskutimeve.