Diskutim:Qeveria Rama I

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Qeveria Rama I. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përdoruesi KG85 në këtë modifikim që ka bërë ka realizuar një akt vandal. Unë ia dërgova një paralajmërim tek faqja e vet e diskutimit. Por është mirë që një administrator apo burokrat që ka autoritet të veprojë dhe ta ndalojë apo bllokojë përdoruesin KG85 nëse akti përsëritet.-- Mr. Pseudo diskuto 29 Janar 2015 14:25 (CET)

Kritikat e deputetit socialist Doshi ndaj Ramës dhe ministrave dhe përjashtimi i tij nga grupi parlamentar i PS[Redakto nëpërmjet kodit]

Shtova info të reja me referencat përkatëse nga shtypi i certifikum.--Rigers R. (diskutimet) 2 Mars 2015 15:55 (CET)