Jump to content

Diskutim:Shiu

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Shiu. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Pse të fshihet? Artikulli nuk asht i nevojshëm e informativ? Nuk ka përmbajtje domethënëse!? O Zot çfarë po ndodh ktu në Vikipedian shqipe? Leke Mjeku 20 Janar 2011 17:23 (CET)
Mendoj që stampa {{grise}} është vënë për të grisur faqen e diskutimit. --Olsi Hysa 20 Janar 2011 17:38 (CET)