Diskutim:South Park

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin South Park. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Është edhe vend--Hipi Zhdripi 2006 Janar 30 21:38 (UTC)

Shkruje tani, me ket {{Ky artikull mirret me serien animuar South Park , per vendin shiko [[South Park vendi]]}}, serija nuk eshte aq e njohur ne KS dhe SQP, e vendi mo. --Ko.S.ystem.OV@ Flag of Albania.svg Flag of the United States.svg ??? 2006 Janar 30 21:59 (UTC)

Autobiografia e mësuesit Mustafë Koka???[Redakto nëpërmjet kodit]

Pjesa ne fillim...nuk ka asnje lidhje me south-park...dhe duhet te hiqet?? *Korabi* 16 Dhjetor 2007 21:09 (UTC)

Ai personi e ka shkruajt palidhje te stampa, jo ne artikull, e fshina te stampa. Nganjehere ndodh keshtu qe disa perdorues shkruajn cdo kund ne Wikipedia. Shpesh nese arikulli u gris. --Proud To Be Albanian diskuto°) 17 Dhjetor 2007 13:43 (UTC)