Diskutim:Vikingët

  Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
  Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Vikingët. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
  Fillo një temë të re diskutimi.
  Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

  Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
  WikiProjekti Islanda (Vlerësuar si i klasës-C, i rëndësisë më të lartë)
  WikiProject iconKy artikull është brenda fushëveprimit të WikiProjekti Islanda, një përpjekje e përbashkët për të përmirësuar Islanda në Wikipedia. Nëse doni të merrni pjesë, ju lutem vizitoni faqen e projektit, ku ju mund ti bashkoheni diskutimit dhe të shihni listën e detyrave të hapura për tu përfunduar.
  Artikull i Klasës-C C  Ky artikull nuk ka nevojë për një vlerësim në shkallën e cilësisë të projektit .
   Më të lartë  Ky artikull është vlerësuar i rëndësisë më të lartëshkallën e rëndësisë së projektit.
   

  Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

  Përshëndetje, redaktorë!

  Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli Vikingët. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


  Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 15 maj 2020 13:50 (CEST)Reply[përgjigju]

  Internet Archive Bot[Redakto nëpërmjet kodit]

  Përshëndetje, redaktorë!

  Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli Vikingët. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar redaktimin tim. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni këtë faqe për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:


  Gjithë të mirat!—InternetArchiveBot (Raportoni probleme) 8 shkurt 2021 05:30 (CET)Reply[përgjigju]