Ditët e humbura

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Një ditë, e cila nisi si gjithë të tjerat për Jozefin, merr nuanca, gjithmonë e më të çuditshme. [1] [2]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Regjia/Directed by: Jonid Jorgji
  • Aktorët/Cast:Guljem Radoja, Alfred Zeneli, Dritan Arbana, Eri Hysaj
  • Prodhuar nga/Produced by: OnFilm Production-Al
  • Financuar nga/Finnanced by:Qendra Kombëtare e Kinematografisë/ANCC

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit
  2. ^ https://issuu.com/nationalfilmcenter/docs/katalog-festivali-2012-ok

[[Kategoria:Filma 2010]