Dorina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dorina është një film shqip i vitit 1979, me regjisor Agim Qirjaqi dhe skenarist Teodor Laço.

Aktorët[redakto | përpunoni burim]