Dorina Pojani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dorina Pojani është urbaniste dhe autore / editore e librave Urbanistika në ekonominë e tregut dhe TRAFIK! Pushtimi i Tiranës nga automjetet (dhe si të çlirohemi) botuar në Tiranë pas vitit 2000.

Stub biografi.png Ky artikull në lidhje me Biografia është i cunguar. Mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar.