Driebergen-Rijsenburg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Driebergen-Rijsenburg
Flamuri i Driebergen-Rijsenburg
Stema zyrtare e Driebergen-Rijsenburg

Driebergen-Rijsenburg është një qytezë në Utrechtse Heuvelrug, provinca UtrechtHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Provinca Utrecht