Edhe ne luftuam

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Edhe ne luftuam është një film shqiptar i vitit 1981, me regji të Jani Tane dhe skenar të Gaqo Bushaka.

Interpretojnë[redakto | përpunoni burim]