Estelle Reiner

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Estelle Lebost lindi më 5 Qershor, 1914 dhe vdiq më 25 tetor, 2008. Ishte një aktor amerikan.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]