Farrera

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Farrera
Komunë
Vendndodhja
Farrera is located in Spanjë
Farrera
Farrera

Koordinatat: 42°30′V 1°16′L / 42.500°V 1.267°L / 42.500; 1.267

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Pallars Sobirà
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Farrera është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Pallars Sobirà, të provincës Lleida, në Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Farrera – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale