Gazmend Kajtazi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gazmend Kajtazi
Emri Gazmend
Mbiemri Kajtazi
Kombësia shqiptare
Shtetësia kosovare, jugosllave
Profesioni gazetar RTK 000.PNG

Gazmend Kajtazi gazetar[1] dhe autor i emisionit për fëmijë 123 Fillo të prodhuar dhe emituar në RTK.

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.

Burimi i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Intervist me Adelina Ismailin