Gendringen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gendringen
Flamuri i Gendringen
Stema zyrtare e Gendringen

Gendringen është një qytezë në Oude IJsselstreek, provinca GelderlandHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Provinca Gelderland