Gerlafingen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Gerlafingen
Kantoni Kantoni Solothurn
Distrikti Distrikti Wasseramt

Gerlafingen është një komunëkantonin SolothurnZvicrës.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Gerlafingen – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale