Jump to content

Gorssel

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Gorssel

Gorssel është një qytezë në Lochem, provinca GelderlandHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Gorssel – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • website

Stampa:Provinca Gelderland