Haelen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Haelen
Flamuri i Haelen

Haelen është një qytezë në Leudal, provinca LimburguHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Haelen – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • website

Stampa:Provinca Limburgu