Hafiz Sabri Bushati

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Hafiz Sabri Bushatit (Shkodër, 18891971) ka qenë hoxhë dhe myderiz shqiptar.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]