Haters Back Off

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Haters Back Off
Zhanri Komedi
Aktrojnë Colleen Ballinger
Erik Stocklin
Angela Kinsey
Steve Little
Shteti SHBA
Gjuhë(t) Anglisht
Sezone 2
Episode 16
Prodhimi
Producent(ët) ekzekutiv Perry Rein
Gigi McCreery
Colleen Ballinger
Chris Ballinger
Jeff Kwatinetz
Josh Barry
Kohëzgjatja 30–35 minuta
Studio(t) Brightlight Pictures Inc.
The Firm
Transmetimi
Transmetimi i parë 14 tetor 2016 – 20 tetor 2017

Haters Back Off është një serial komik amerikan, me protagoniste Colleen Ballinger bazuar në personazhin e saj, Miranda Sings.[1] Premiera e episodit të parë u dha më 14 tetor 2016 në Netflix.[2] Në serial bëhet fjalë për familjen e çuditshme të Miranda Sings, një superyll pa kurrfarë talenti dhe me besim të tepruar në vetvete. Netflix e cilëson serialin si një komedi bizarre familjare.[3]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]