Hiromi Kojima

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Hiromi Kojima
Të dhënat personale
Emri i plotëHiromi Kojima
Data e lindjes (1977-12-12) 12 Dhjetor, 1977 (43 vjeç)
Vendi i lindjesFukuoka, Japoni
PozicioniMesfushor
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
1996–2001Gamba Osaka
2002Consadole Sapporo
2002Omiya Ardija
2003Oita Trinita
2003–2005Vissel Kobe
2006–2008FC Gifu
Ekipi kombëtar
2000Japonia1(0)
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Hiromi Kojima (lindur më 12 Dhjetor 1977) është një ish-futbollist japonez.

Kombëtarja[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Për reprezentacionin japonez ka luajtur 1 ndeshje.

Statistikat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kombëtarja japoneze
Vite Ndeshje Gola
2000 1 0
Gjithsej 1 0

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]