Holly White

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Holly White ësht një personazh imagjinar i serialit amerikan Breaking Bad, në moshen e 20 muje. Ajo ësht çupa e Walter White dhe Skyler White.