Skyler White

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Skyler White ësht gruja e protagonist të serialit amerikan Breaking Bad, e interpretuar nga Anna Gunn.

Skyler ësht shfaqur që në episodinë e parë të serialit, dhe ësht një nga personazhet kryesor.

Pema gjenalogjike[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]