I Colori della vita

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

"Ngjyrat e jetës" është film me dy seri i transmetuar më 16 maj të vitit 2005Itali me regji nga Stefano Reali.

Aktorët dhe rolet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]