I Know Who Killed Me

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Tabloid i filmit I Know Who Killed Me.

I Know Who Killed Me është një film thriller i vitit 2007 me Lindsay Lohan. Xhirimi filloi në dhjetor të 2006-s. Filmi u shfaq më 27 korrik 2007.

Aktorët[redakto | përpunoni burim]

Trivia[redakto | përpunoni burim]

  • Ky është filmi i dytë në të cilin Lohan luan dy personazhe të ndryshme, së pari e bëri këtë në remakeThe Parent Trap, ku ajo luajti binjaket, Hallie Parker dhe Annie James.

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]