It's Okay to Not Be Okay

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

It's Okay to Not Be Okay është një serial televiziv romantik i Koresë së Jugut në vitin 2020 me protagonistë Kim Soo-hyun dhe Seo Ye-ji. Ai u transmetua në tvN nga 20 qershor deri në 9 gusht 2020 për 16 episode.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]