Jastrebniku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Jastrebniku
Fshat
noform
Vendndodhja
Jastrebniku is located in Maqedonia e Veriut
Jastrebniku
Jastrebniku
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 950 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 59′ 06″ Veri

22° 24′ 17″ Lindje

Popullsia 48 banorë (2002)