Jusuf Dibra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Jusuf Dibra (Dohoshisht, - Tiranë, 19 mars 1927) ka qenë ministër dhe senator i shtetit shqiptar.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]