Jump to content

Kötü Adamın 10 Günü

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kötü Adamın 10 Günü
Regjia ngaUluç Bayraktar
Shkruar ngaMehmet Eroğlu
Damla Serim
LuajnëNejat İşler
Şenay Gürler
Hazal Subaşı
Hazal Filiz Küçükköse
İlayda Alişan
İlayda Akdoğan
Rıza Kocaoğlu
Kadir Çermik
Erdal Yıldız

Kompania prodhuese
Data e publikimit
18 gusht 2023
Kohëzgjatja
123 minuta
ShtetiTurqia
GjuhaTurqisht

Kötü Adamın 10 Günü (Shqip: 10 ditët e Njeriut të Keq) është një film dramatik turk me regji nga Uluç Bayraktar dhe shkruar nga Mehmet Eroğlu dhe Damla Serim, që do të publikohet në Netflix më 18 gusht 2023.[1] Kasti i filmit përfshin Nejat İşler, Şenay Gürler, Hazal Subaşı, Hazal Filiz Küçükköse, İlayda Alişan, İlayda Akdoğan, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik ve Erdal Yıldız.

Lidhje të jashtme

[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]