Kara Seit Pasha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Kara Seit Pasha ka qenë ushtarak karriere i Perandorisë Osmane dhe ministër i shtetit shqiptar.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]