Kostin Dolli (Koçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kostin Dolli (Koçan)
Fshat
Vendndodhja
Kostin Dolli (Koçan) is located in Maqedonia e Veriut
Kostin Dolli (Koçan)
Kostin Dolli (Koçan)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 922 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2302
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 42° 01′ 12″ Veri

22° 26′ 49″ Lindje

Popullsia 20 banorë (2002)