Krom (film)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Krom është një dramë e realizuar në vitin 2015 me regji nga Bujar Alimani.

[1]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Regjia: Bujar Alimani
  • Aktorët: Frefjon Ruci, Klodjana Keco, Mirela Naska, Kasem Hoxha, Denis Shira, Erjona Kaja, Bledi Naska

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]