Labastid-Saint-Pierre

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kisha e Labastidë-Shën-Pjetrit

Labastide-Saint-Pierre ( shqiptimi frëngjisht: [labastid sɛ̃ pjɛʁ] ; Lengodok : La Bastida Sent Pèire ; Shqip: Labastidë-Shën Pjetri) është një komunëdepartamentin Tarn-dhe-Garonë në rajonin e OcitanisëFrancën jugore.

Referencat[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]