Leksioni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Në përfundim të ditës së tij të parë të punës, Erjoni largohet i fundit nga zyra dhe për fatin apo tersin e tij ndeshet në korridor me themeluesin e kompanisë.Një ftesë për një kafe do t’i japë një leksion të rëndësishëm për vazhdimësinë e tij në punë.

[1] [2]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • Regjia/Directed by:Gjergj Kalaja
  • Aktorët/Cast:Alfred Trebicka, Arbër Islami
  • Producent/Producer:OnFilm Production & Digitalb (Al)
  • Financuar nga/Financed by: Qendra Kombëtare e Kinematografisë/ANCC

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit
  2. ^ https://issuu.com/nationalfilmcenter/docs/katalog-festivali-2012-ok