Leshki

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Leshki
Fshat
noform
Vendndodhja
Leshki is located in Maqedonia e Veriut
Leshki
Leshki
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Lindor
Komuna Koçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 716 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2300
Prefiksi (+389) 033
Targa KO
Koordinatat 41° 58′ 38″ Veri

22° 22′ 37″ Lindje

Popullsia 29 banorë (2002)