Liqeni Alidade

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Liqeni Alidade
Vendi Elmore County, Idaho, Shtetet e Bashkuara.
Koordinatat 43°57′41″V 115°09′55″P / 43.961464°V 115.165225°P / 43.961464; -115.165225Koordinatat: 43°57′41″V 115°09′55″P / 43.961464°V 115.165225°P / 43.961464; -115.165225
Lloji Akullnajor
Hyrje kryesore Përroi Alidade
Dalje kryesore Përroi Alidade deri në Përroin Johnson deri në Lumin Boise
Shtetet e pellgut Shtetet e Bashkuara
Gjatësia maks. 0.18 mi (0.29 km)
Gjërësia maks. 0.10 mi (0.16 km)
Lartësia e sipërfaqes 7,960 ft (2,430 m)

Liqeni Alidade (Anglisht: Alidade Lake) është një liqen në Shtetet e Bashkuara.

Gjeografia[redakto | përpunoni burim]

Liqeni ka gjatësi prej 0.18 mi (0.29 km) dhe gjerësi prej 0.10 mi (0.16 km), dhe me lartësi mbidetare 7,960 ft (2,430 m).

Referenca[redakto | përpunoni burim]

Lidhje të jashtme[redakto | përpunoni burim]