Llobera

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llobera
Komunë
Vendndodhja
Llobera is located in Spanjë
Llobera
Llobera

Koordinatat: 41°57′10″V 1°28′26″L / 41.95278°V 1.47389°L / 41.95278; 1.47389

Administrimi
Shteti Flamuri Spanja
Kom. autonom  Katalonia
Provinca Lleida
Qarku Solsonès
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1
Koordinatat 41° 57′ 10″ Veri

1° 28′ 26″ Lindje


Llobera është një komunëSpanjë, e vendosur në qarkun Solsonès, të provincës Lleida, në Katalonia.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  •  Commons: Llobera – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale