Lumi i Smrekonicës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Lumi i Smrekonicës është një degë e djathtë e lumit të Silnicës që buron në rajonin mes fshatrave Rekë dhe Rashan dhe pasi kalon nëpër mes të fshatit Smrekonicëkomunës së Vushtrisë vazhdon tutje drejt Lumit Silnica.

Shih edhe[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]