Maarn

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Disambig.svg Për përdorime të tjera shiko: Maarn (kthjellim).


Maarn
—  woonplaats  —
stema_figura Vlag Maarn.jpg
Administrimi
Shteti Flag of the Netherlands.svg Holanda
Provinca Utrecht – stema Utrecht
Komuna Utrechtse Heuvelrug
Koordinatat 52°03′51″V 5°22′23″L / 52.0641667°V 5.3730556°L / 52.0641667; 5.3730556 (Maarn)Koordinatat: 52°03′51″V 5°22′23″L / 52.0641667°V 5.3730556°L / 52.0641667; 5.3730556 (Maarn)
Informacione të tjera
Zona Kohore UTC+1
Kodi Postar 3950, 3951
Maarn is located in Hollandë
Maarn
Maarn
Maarn – harta_foto

Maarn është një qytezë në Utrechtse Heuvelrug, provinca UtrechtHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referenca[redakto | redakto tekstin burimor]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]

  •  Commons: Maarn – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale
  • Faqja zyrtare

Stampa:Provinca Utrecht