Makbule Çeço

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Makbule Çeço (Shkozet, 21 korrik 1948) ka qenë pedagoge, nëpunëse dhe ministre e shtetit shqiptar.

Biografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]