Jump to content

Kategoria:Njerëz nga Durrësi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Enver Mysja Trajner Olimpik ne hedhjen e shtizes prane shkolles se mesme te mjeshtrise sportive ne Durres.

Ka pergatitur dy sportiste Kompione te Shqiperise dhe te botes Mirela Manjanin dhe Vojsava Lika ne hadhjen e shtizes per vajza.

Mirela Manjani e ka hedhur shtizen me rezultatin me te mire 67m51cm ndersa Vojsava Lika me rezultatin me te mire 63m13cm.

Per me shume shiko kete web site ku gazetari i njohur sportiv Bujar Qesja ka shkruar per punen e Enver Mysja me Mirelen dhe Vojsaven.

Veb Site eshte si me poshte:

https://durreslajm.al/enver-mysja-trajneri-qe-prodhoi-kampionet-e-shtizes/

Nënkategoritë

Kjo kategori ka 2 këto nën-kategori, nga 2 gjithësej.

(k) = Kategoria / (f) = Faqe

Faqet në kategorinë "Njerëz nga Durrësi"

Kjo kategori ka 103 faqe nga 103 gjithësej.