Mali i Melesinit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Mali i Melesinit (1411 m) ndodhet në Shqipëri dhe është afër Leskovikut.[1]

Burime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Pandi Geço (1963). Gjeografia fizike e Shqipërisë. Universiteti Shtetëror i Tiranës, Fakulteti Histori-Filologji. f. 174. Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)