Malmy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Malmy
Komunë
noform
Pamje nga Malmy
Vendndodhja
Malmy is located in Franca
Malmy
Malmy
49°36′05″V 4°51′13″L / 49.6014°V 4.85361°L / 49.6014; 4.85361Koordinatat: 49°36′05″V 4°51′13″L / 49.6014°V 4.85361°L / 49.6014; 4.85361
Administrimi
Shteti Flamuri Franca
Rajoni Grand Est
Departamenti Ardennes
Të dhëna të tjera
Zona Kohore UTC+1


Malmy është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ardennesrajonit Grand Est.

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

 Commons: Malmy (Ardennes) – Album me fotografi dhe/apo video dhe materiale multimediale