Meerlo-Wanssum

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Meerlo-Wanssum
Flamuri i Meerlo-Wanssum
Stema zyrtare e Meerlo-Wanssum

Meerlo-Wanssum është një komunë në provincën LimburguHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1]. është kryeqendra e komunës.

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  • website

Stampa:Provinca Limburgu