Mohsen Al-Eisa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mohsen Al-Eisa
Të dhënat personale
Emri i plotëMohsen Al-Eisa
Data e lindjes9 korrik 1987
Vendi i lindjesMedina Arabia Saudite
Gjatësia1,64 m (5 ft 4+12 in)
PozicioniMesfushor mbrojtës
Informacionet për klubin
Klubi aktualNajran SC
Numri6
Karriera në rini
2006-2008Al-Ansar F.C.
Karriera profesioniste*
VitetKlubiNdesh.(Gls)
2008-2012Al-Ansar F.C.22(8)
2012-2015Al-Ahli Saudi FC2(1)
2016-Najran SC
* Ndeshjet dhe golat në nivelin profesionist, vetëm në ligën vendase .
† Ndeshje (Gola).

Mohsen Al Eisa (Arabisht: محسن العيسى) është futbollist arab.