Jump to content

Munstergeleen

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Munstergeleen

Munstergeleen është një qytezë në Sittard-Geleen, provinca LimburguHolandë me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë[1].

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Centraal Bureau voor de Statistiek

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stampa:Provinca Limburgu